Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
elektromarket

elektromarket Warszawa

Intex

INTEX to marka specjalizująca się w produkcji urządzeń peryferyjnych. Szeroka gama produktów INTEX ułatwia użytkownikom dostosowanie się do potrzeb dynamicznie zmieniającego się sektora komputerów stacjonarnych i przenośnych.

Oferta marki INTEX obejmuje m.in.: przewodowe i bezprzewodowe myszki i klawiatury. Zostały one tak zaprojektowane, by nawet wielogodzinna praca nie powodowała zmęczenia nadgarstków. Z bogatej gamy produktów INTEX skorzystają także miłośnicy laptopów. Z pewnością docenią oni praktyczne podkładki chłodzące o niskim poziomie hałasu i dużej wydajności wiatraków, a także zestawy głośnikowe dzięki którym odtwarzanie plików MP3, gier komputerowych i filmów nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Profesjonalną ochronę dla komputerów domowych i innych wybranych urządzeń zapewnią UPSy i awaryjne źródła zasilania. Zabezpieczają one komputery PC oraz komputerowe urządzenia peryferyjne przed spadkiem oraz zanikaniem napięcia. Pozwalają uniknąć uszkodzeń wynikłych na skutek zwarcia.

Wszystkie produkty marki INTEX charakteryzują się starannością wykonania, dbałością o detale, niezawodnością oraz doskonałą relacją ceny do jakości.
 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl