Strona główna » Reklamacje
Producenci
Chmura tagów

Reklamacje

Reklamacje

Towar zakupiony w sklepie internetowym jest fabrycznie nowy, objęty w zależności od producenta 12 lub 24 miesięczną gwarancją. Podstawą jej egzekwowania jest dowód zakupu (paragon, rachunek, kopia faktury lub jej numer) oraz wadliwy towar z opisem usterki dostarczony do siedziby firmy lub bezpośrednio do serwisu Producenta/Importera. Przed wysyłką prosimy o kontakt  pod numerem telefonu: 501 198 558 lub  e-mail: info@elektromarket.com.pl, celem ustalenia adresu na który ma być wysłana reklamacja oraz przesłania kupującemu odpowiedniego formularza zgłoszeniowego.
Koszt transportu pokrywa Klient, chyba że ustalono inaczej. Jeśli gwarancja zostanie uznana, Firma zwróci Klientowi najniższy koszt koszt transportu w wysokości określonej dla danego sposobu wysyłki na rachunek bankowy wskazany przez Klienta. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Po naprawie lub wymianie na nowy towar odsyłany jest na koszt firmy pod wskazany w formularzu reklamacyjnym adres.

Bardzo prosimy o zachowanie dowodu zakupu (faktury lub paragonu) oraz oryginalnego opakowania do czasu wygaśnięcia gwarancji, wskazanego w karcie gwarancyjnej lub w opisie produktu. Prosimy również o zapoznanie się z warunkami gwarancji, znajdującymi się w załączonej karcie gwarancyjnej (o ile taka została dołączona do produktu) lub na stronach www producenta.


Gwarancji nie podlega towar:

- z uszkodzoną plombą gwarancyjną;
- uszkodzony z powodu wyładowań atmosferycznych, przepięć lub zalania;
- uszkodzony mechaniczne, nieprawidłowo użytkowany lub zmodyfikowane przez użytkownika ( np. z uciętymi lub przerobionymi wtykami);
- w którym zainstalowano oprogramowanie pochodzące z innych źródeł niż zalecane przez producenta;

 

Reklamacja może nie zostać rozpatrzona, jeśli nie będą podane objawy uszkodzenia/ opis usterki lub jeśli reklamowany towar będzie niekompletny.
 

Uwaga: podstawą gwarancji jest dowód zakupu (paragon, kopia lub nr faktury) i nie jest wymagana karta gwarancji  towaru (do produktów o niskiej wartości z reguły nie jest dołączana karta gwarancyjna);


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu