Strona główna » Nagłośnieniowe zestawy » Kolumna aktywna VK-12A2-BP11 USB SD FM BT mikr. bezprz.
Producenci
Chmura tagów
Kolumna-aktywna-VK12A2-BP11
Kolumna aktywna VK-12A2-BP11 USB SD FM BT mikr. bezprz.
Voice Kraft
Dostępność: Niedostępny
Numer katalogowy: VK12A2-BP11
Chwilowo niedostępny
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Klipy filmowe (1)
logo Voice Kraft
 Kolumna aktywna  Voice Kraft 12A2-BP11
z mikrofonem bezprzewodowym
logo usb sd fm
  Bluetooth logo
Kolumna aktywna VK12A2 z tyłu
Kolumna aktywna VK12A2 panel sterowania
Kolumna posiada wbudowany wzmacniacz 200W, odtwarzacz USB / SD , BLUETOOTH, tuner FM, wejście sygnału RCA oraz  wejście mikrofonu przewodowego,  doskonale nadaje się do nagłaśniania pomieszczeń do 200 m2.
Kolumna-aktywna-VK12A2 mikrofon pilot
Kolumna posiada tytanowy wysokotonowy tweeter 3,5"
oraz duży woofer 12" (30cm) podzielone na zwrotnicy głośnikowej.
 Napięcie zasilania 230V / 50Hz~
 Moc RMS 200 W
 Horn (kąt padania) 90°H/60V°
 Wejście mikrofonowe XLR symetryczne
 Wejście LINIA 1 XLR symetryczne
 Impedancja wejściowa 20kΩ
 Czułość wejścia mikrofonowego -40dB
 Czułość wejścia liniowego -5dB
 Pasmo przenoszenia 50Hz – 20kHz
 Częstotliwość podziału 3.5kHz
 Maksymalny poziom SPL 122dB/1m
 Głośnik niskotonowy
12"
 Tweeter 3,5"